Koty do adopcji

Jeszcze więcej aktualnych informacji i zdjęć o kotach czekających na adopcję znajduje się na fanpage’u fundacji.

Opi

Opinka to niespełna 3-miesięczna słodka kotka, która szuka miłości na całe życie. Jak to kociak – jest wulkanem energii, skacze niczym młoda koza, biega jak diabeł tasmański w kreskówkach. Apetyt ma wilczy, więc koncerowo pożera porcje mokrej karmy. 

Opi jest absolutnie przekochana, słodka i rozmruczana. Do perfekcji ma opanowaną kuwetę i korzystanie z drapaków. Kicia jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. Posiada swoją książeczkę zdrowia. Szukamy jej domu wyłącznie niewychodzącego,  najlepiej z już zabezpieczonym oknem/balkonem. Opi nie znosi samotności więc idealnie nada się do domu z innym kotem lub psem. 

bury kociak

Lori

Lori jest kotką, która do tej pory żyła na dworze. Została znaleziona w ciąży, ale na szczęście jest już po zabiegu kastarcji. Wydawać by się mogło, że będzie zamknięta w sobie i nieufna, a tu nic bardziej mylnego! Miziasta przylepa, która z piłką czy myszką biega po całym pokoju! Bezbłędnie korzysta z kuwety i jest bardzo czystą, zadbaną panienką.

Z racji na niezwykle piękne umaszczenie i ciut dłuższy i gęsty włos powinna być od czasu do czasu czesana. Znosi to bez większych sprzeciwów, a jak w nagrodę dostanie smaczka to już w ogóle szał i miłość. Lori nadaje się zarówno do życia wśród innych kotów (po przeprowadzonej socjalizacji), ponieważ przyszła z siostrą, o którą starannie dbała; ale też dobrze odnajdzie się w domu osoby samotnej, która poświęci jej odrobinę czasu i czułości.

Loreńka ma około 3 lat, testy na kocie wirusówki ma ujemne (FIV, FeLV), jest odrobaczona i zachipowana. Posiada swoją książeczkę zdrowia. Szukamy jej domu wyłącznie niewychodzącego, najlepiej z zabezpieczonym oknem/balkonem. Przyszły opiekun otrzyma pełne w sparcie behawioralne z mojej strony. Lori idealnie odnajdzie się sama jak i z innym kotem, ma w sobie sporo werwy i chęci do zabawy.

trójkolorowa kotka